Náramek Změna

Krásný náramek z Mookaitu s přívěskem keltského uzlu.

389 Kč
Skladem

Krásný náramek z Mookaitu s přívěskem keltského uzlu.

 

Účinky minerálů

Mookait je považován za kámen síly a vitality. Dodává nám také klid a jistotu a umožňuje čerpat zemskou energii. Vzbuzuje v nás touhu po nových zážitcích a tak usnadňuje přijímání změn a dodává odvahu k riskování. Zmírňuje stres a zahání starosti a těžké sny. Přináší pomoc během dlouhodobých nemocí a dodává tělu energii, kterou neustále vyzařuje. Zvyšuje chuť k životu a k jídlu. Odstraňuje z prostředí elektromagnetické znečištění včetně radiace. Povzbuzuje představivost a proměnu myšlenek v činy. Mookait má blahodárný vliv na imunitní systém a trávicí trakt. Používá se k doplňkové léčbě různých zánětů zejména horních cest dýchacích, žaludečních potíží a řady dalších chorob. Podporuje správný příjem tekutin a přispívá k udržování rovnováhy minerálů v těle.

 

Keltský uzel ve tvaru trikvetry je ochranný symbol, který podporuje duchovní rozvoj a napojení na intuici. Pro kelty byla symbolika tří posvátná. Znázorňuje životní cyklus, který má tří fáze, protože jak lidé tak i zvířata se narodí, žijí a zemřou. Keltové však považovali smrt za začátek nového života, stejně tak jako příroda se po každém zimním spánku opět probudí. Proto i pohřby byly považovány za radostnou, nikoli smutnou událost. Kromě toho také věřili, že vesmír se skládá ze tří světů, světa bohů, světa našeho a podsvětí. 

 

 

Materiál a velikost

Korálky jsou navlečeny na pevném elastickém vlákně a velikost náramku je přibližně 17-18 cm. Použité komponenty jsou z chirurgické oceli a bižuterního kovu.

 

Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru.

 

Bižuterní komponenty by neměly přijít do styku s vodou. Lehké opotřebení použitého materiálu vlivem okolního prostředí je z časového hlediska normálním jevem. 

 

Náramky uchovávejte mimo dosah dětí.

Kategorie: Šperky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.