Náramek vytrvalost

Náramek z křemene, karneolu a posvátného semínka rudraksha.

379 Kč
Skladem

Náramek z křemene, karneolu a posvátného semínka rudraksha.

 

Účinky minerálů

Křemen

Záhněda je jedním z nejúčinněji fungujících uzemňovacích a ukotvovacích kamenů. Současně umí během meditace zvyšovat vibrace. Svému majiteli předává starost o životní prostředí a ekologická řešení. Rovněž se jedná o vynikající prostředek proti stresu. Pomáhá nám v klidu a vyrovnaně překonávat obtížné situace a dodává nám sílu při rozhodování. Pomáhá nám rozloučit se se vším, což neplní svůj účel. Duševně přináší záhněda úlevu od strachu, rozhání deprese a navozuje stav emocionálního klidu. Krystal záhnědy potlačuje noční můry a objasňuje význam snů. Zvyšuje naši schopnost soustředění a potlačuje komunikační problémy. Přináší také úlevu od bolesti. Záhněda je zvláště účinná při léčení břicha, kyčlí a nohou. Přináší úlevu od bolesti, včetně bolestí hlavy a prospívá rozmnožovacím orgánům, svalům, nervové tkáni a srdci. Potlačuje křeče, posiluje záda a zvyšuje odolnost nervové soustavy. Jedná se o kámen, který napomáhá ukládání minerálů a reguluje rovnováhu tekutin v těle.

 

Karneol je stabilizující kámen s vysokou energií. Obnovuje naši vitalitu, motivaci a podněcuje tvůrčí schopnosti. Pomáhá nám vyrovnat se situacemi, které prožíváme v průběhu našeho života, a zahání strach ze smrti. Dodává odvahu a přináší pozitivní pohled na svět. Je užitečný při překonávání závislostí všeho druhu. Pomůže nám získat víru v sebe sama a proniknout do hloubky toho, co nám znepříjemňuje život. Dodá nám sílu k tomu, abychom byli vytrvalí a nevzdávali se. Je mocným ochráncem před závistí, vztekem a zlobou. Ať už naší vlastní, nebo ze strany druhých. Povzbuzuje metabolismus, ovlivňuje ženské reprodukční orgány a zvyšuje plodnost. Dokáže překonat frigiditu a impotenci. Léčí revmatismus, artritidu a deprese. Reguluje činnost ledvin, urychluje léčení kostí a šlach. Pomáhá zlepšovat srážlivost krve. Přispívá k lepšímu vstřebávání vitaminů a minerálů.

 

Rudraksha nazývána také “Boží slzy” nebo “Slzy boha Šivy”. Tato posvátná semena stromu Elaeocarpus granitu v sobě ukrývají obrovské mystické a léčivé účinky. Svému  nositeli  přináší klidnou mysl, spoustu energie a navíc má velice pozitivní léčebné účinky. Velmi dobře dokáže podpořit intuici a ukázat tak správnou cestu. Rudraksha v sobě skrývá takové množství energie, že je možné si z ní pro sebe čerpat nekonečné množství. Je schopna kolem sebe vytvořit neviditelný štít, který zamezí veškerým negativním vlivům vyzařujícím z okolí. Navíc se traduje, že svého majitele dovede snáze k vysněnému cíli. Skvěle působí proti stresu, depresím a úzkostem. Uvádí tělo do klidu a pohody. Velmi pozitivní vliv má také na vysoký krevní tlak a na srdce. Dokáže také eliminovat  již projevené fyzické nemoci a zabránit jim v dalším rozvoji.

  

 

Materiál a velikost

Korálky jsou navlečeny na pevném elastickém vlákně a velikost náramku je přibližně 17-18 cm. Použité komponenty jsou z chirurgické oceli, takže je náramek vhodný i pro alergiky. 

 

Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru.

Bižuterní komponenty by neměly přijít do styku s vodou. Lehké opotřebení použitého materiálu vlivem okolního prostředí je z časového hlediska normálním jevem. 

 

Náramky uchovávejte mimo dosah dětí.

Kategorie: Šperky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.