Náramek Vitalita

Minerální náramek z amazonitu, hematitu a nádherně světélkujícího labradoritu.

449 Kč
Skladem

Minerální náramek z amazonitu, hematitu a nádherně světélkujícího labradoritu.

 

Účinky minerálů

Amazonit má úžasnou filtrační schopnost, pohlcuje vyzařování mikrovlnné trouby a mobilního telefonu. Chrání rovněž před elektromagnetickým znečištěním. Na duševní úrovni filtruje informace procházející mozkem. Jedná se o mimořádně uklidňující kámen. Působí tišivě na mozek i nervový systém. Napomáhá zachování příznivého zdravotního stavu. Amazonit pomáhá hojit citová traumata a zmenšovat obavy a strach. Uvolňuje bloky uvnitř nervového systému, je prospěšný při léčbě osteoporózy, zubního kazu a nedostatku vápníku. Napomáhá udržovat v rovnováze metabolizmus a ulevuje od svalových křečí.

 

Hematit je zvláště účinný ochranný a uzemňovací kámen. Uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a nastoluje v těle klid, mír a harmonii. Zvyšuje naše sebevědomí, pomáhá rozvíjet naši osobnost a schopnost přežít. Dodává nám větší vůli, pomáhá v boji s nejrůznějšími zlozvyky. Zlepšuje paměť a soustředění a podněcuje originální myšlenky a nápady. Léčí nemoci oběhového systému, podporuje činnost ledvin, podněcuje tvorbu krvinek, léčí křeče v nohou, zahání úzkost a nespavost, příznivě působí při zlomeninách, vyhání z těla horečku. 

 

Labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen, který do našeho života vnáší světlo. Odklání od nás nežádoucí vlivy a brání úniku energie. Je hluboce spjat s ezoterickou umožňující zasvěcení do tajů světa. Podporuje rozvoj intuice a učí nás umění správného načasování. Potlačuje strach, nejistotu a zklamání z minulosti. Vynáší na světlo myšlenky ukryté hluboko v podvědomí a umožňuje nám jejich pochopení. Posiluje víru v sebe sama a dodává nám sílu a vytrvalost ve všem, co děláme. Léčí poruchy očí a mozku, ulevuje od stresu a reguluje metabolizmus. Pomáhá při nachlazení, dně a revmatismu. Udržuje hormony v rovnováze a působí proti napětí při menstruaci. Snižuje také krevní tlak.

 

 

Materiál a velikost

Korálky jsou navlečeny na pevném elastickém vlákně a velikost náramku je přibližně 17-18 cm. Použité komponenty jsou z chirurgické oceli, takže je náramek vhodný i pro alergiky

 

Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru.

Bižuterní komponenty by neměly přijít do styku s vodou. Lehké opotřebení použitého materiálu vlivem okolního prostředí je z časového hlediska normálním jevem. 

 

Náramky uchovávejte mimo dosah dětí.

Kategorie: Šperky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.