Náramek Trpělivost

Krásný náramek z howlitu, sinkiangského tyrkysu a fialového tygřího oka doplněný korálkem z chirurgické oceli.

379 Kč
Skladem

Krásný náramek z howlitu, sinkiangského tyrkysu a fialového tygřího oka doplněný korálkem z chirurgické oceli.

 

Účinky minerálů

Howlit je kámen, který potlačuje vztek a učí nás trpělivosti. Bojuje také s příliš kritickým pohledem na svět a potlačuje sobectví. Naopak posiluje naše kladné vlastnosti a uklidňuje mysl. Působí výborně při usínání a často se využívá k meditaci. S jeho pomocí naše mysl dokáže přijímat vyšší moudrost a umožní nám nahlížet do nitra všeho dění. Používá se při cestách mimo tělo a při práci s minulými životy. Posiluje paměť a vzbuzuje v nás touhu po vědění. Přináší úlevu při nespavosti. Udržuje rovnováhu vápníku v těle, čímž přispívá k dobrému stavu zubů a kostí.

 

Tyrkys je nejúčinnější léčivý krystal. Tento ochranný kámen se používá od nepaměti jako amulet. Rozptyluje negativní energii a zajišťuje ochranu před znečištěním životního prostředí. Je účinný proti náladovosti a navozuje pocit vnitřního klidu. Dokáže například uklidnit nervy, pokud máme strach veřejně promluvit před lidmi, dodá nám sílu a pomůže zachovat si chladnou hlavu. Přispívá k seberealizaci a usnadňuje projevy tvůrčích schopností. Výborně pomáhá při vyčerpání a depresích. Posiluje imunitní systém, regeneruje tkáně. Zejména působí na oči včetně šedého zákalu. Snižuje překyselení organismu, blahodárně působí na dnu, revmatismus a žaludek. Tento kámen funguje protizánětlivě a detoxikačně. Potlačuje křeče a bolesti.  

 

Tygří oko se tradičně nosilo jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Poslouží nám při hledání vlastních potřeb i potřeb ostatních a napomáhá při dosahování cílů. Usnadňuje řešení dilemat a vnitřních konfliktů, zejména vyvolaných pýchou a tvrdohlavostí. Pomáhá řešit problémy spojené s neschopností uznat vlastní cenu, přehnanou sebekritikou a pomáhá rozeznat vlastní nadání a schopnosti. Přináší nám podporu, pokud jsme příliš závislí na ostatních a pobízí nás, abychom se odhodlali ke změnám. Potlačuje deprese a zlepšuje náladu. Tygří oko léčí zrak a napomáhá při nočním vidění. Uzdravuje krk a rozmnožovací orgány. Odstraňuje křeče a pomáhá při nápravě zlomených kostí.

 

 

Materiál a velikost

Korálky jsou navlečeny na pevném elastickém vlákně a velikost náramku je přibližně 17-18 cm. Použité komponenty jsou z chirurgické oceli, takže je náramek vhodný i pro alergikySyté barvy korálků z tygřího oka bylo dosaženo žíháním a ke zvýšení lesku byl povrch voskován voskem v barvě korálků. Taktéž barvy tyrkysu bylo dosaženo zahříváním.

 

Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru.

Bižuterní komponenty by neměly přijít do styku s vodou. Lehké opotřebení použitého materiálu vlivem okolního prostředí je z časového hlediska normálním jevem. 

 

Náramky uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Kategorie: Šperky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.