Milí zákazníci, použijte v objednávce kód "PANNA10" a získáte 10% slevu na všechny šperky z kategorie panna. Platí do 22.9.2023

Tento kámen nám do života vnese spoustu nezištné lásky a soucitu. Přitahuje k nám spřízněné duše, a to i takové, které potkáváme proto, abychom se poučili z lekcí, které před nás život staví. Pomáhá nám smířit se s prožitou bolestí a vyrovnat se s odmítnutím, aniž bychom se uzavírali před světem. Ukazuje nám, jaký má smysl to, co právě prožíváme a učí nás porozumět sobě samým i druhým lidem. Pomáhá nám uvědomit si svou vlastní cenu a zmírňuje stres. Vzbuzuje v nás pozitivní přístup, a také podporuje naše kreativní cítění. Pobízí nás ke spontánnímu vyjadřování emocí, včetně vášní a erotických tužeb.

 

Léčivé účinky: Přináší úlevu při astmatu a respiračních potížích. Zlepšuje špatný zrak, uvádí do normálu krevní tlak a stabilizuje srdeční rytmus. Rozšiřuje cévy a ulevuje od migrény. Pomáhá proti infekcím, zlepšuje stav pokožky a udržuje v rovnováze činnost štítné žlázy.

 

Naleziště: USA, Jižní Afrika, Rusko, Argentina, Uruguay.

 

Žádná položka