Milí zákazníci, použijte v objednávce kód "PANNA10" a získáte 10% slevu na všechny šperky z kategorie panna. Platí do 22.9.2023

Pyrit, nazývaný někdy také jako kočičí zlato, symbolizuje peníze, prosperitu a štěstí. Jeho zlatavá barva nás spojuje s energií slunce. Pyrit nám přináší vitalitu a chuť do života, což nám pomůže uskutečnit všechny naše úkoly a plány. Zvyšuje také vůli a motivaci, což je velice užitečné zejména překonávání špatných návyků. Pomáhá ve finančních potížích a pobízí nás k moudrým rozhodnutím ohledně financí. Přitahuje k sobě hojnost a pomáhá nám překonávat obavy na cestě k našemu cíli. Je to vynikající energetický štít, který blokuje negativní energii a pomáhá překonat citovou nerovnováhu. Zvyšuje příliv nových myšlenek, sebedůvěru, zlepšuje paměť. Je nápomocný při únavě nebo dokonce pocitu vyčerpání. Zahání úzkost a zklamání a zbavuje depresí. 

 

Léčivé účinky: Blahodárně působí imunitní systém, obranyschopnost, kosti. Posiluje trávení, oběhový a dýchací systém, okysličování krve. Potlačuje astma a bronchitidu. 

 

Naleziště: Kanada, Itálie, Řecko, Španělsko, Norsko, Austrálie

Žádná položka