Pánský náramek Prosperita

Pánský náramek z pyritu a chryzoprasu.

399 Kč
Momentálně nedostupné

Pánský náramek z pyritu a chryzoprasu.

 

Účinky minerálů

Pyrit, nazývaný někdy také jako kočičí zlato, symbolizuje peníze, prosperitu a štěstí. Jeho zlatavá barva nás spojuje s energií slunce. Pyrit nám přináší vitalitu a chuť do života, což nám pomůže uskutečnit všechny naše úkoly a plány. Je nápomocný při únavě nebo dokonce pocitu vyčerpání. Zahání úzkost a zklamání a zbavuje depresí. Blahodárně působíimunitní systém a kosti. Posiluje trávení, oběhový a dýchací systém.

 

Chryzopras nám dává naději a umožňuje dívat se na věci do hloubky. Pomáhá rozvíjet naše tvůrčí schopnosti, zvyšuje důvěru v mezilidských vztazích. Zabraňuje předsudkům a pomáhá nám přijmout sám sebe i druhé a učí nás odpouštět. Je nápomocný při detoxikaci, výborně pomáhá při relaxaci a přináší klidný spánek. Zvyšuje plodnost, léčí zrak a duševní nemoci. Blahodárně působí na kožní problémy, problémy se srdcem a poruchy štítné žlázy.

 

 

Materiál a velikost

Korálky jsou navlečeny na pevném elastickém vlákně a velikost náramku je přibližně 20-21 cm

 

Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru.

Lehké opotřebení použitého materiálu vlivem okolního prostředí je z časového hlediska normálním jevem.

 

Náramky uchovávejte mimo dosah dětí.

 

 

 

Kategorie: Pánské náramky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení