O mně

Vítejte na mém e-shopu s ručně vyráběnými šperky z minerálů.

 

Jmenuji se Lucie a kromě jakéhokoliv tvoření, kdy mi pod rukama vzniká něco vlastního, miluju zpěv, Gospel (zjednodušeně hudební žánr à la písně z filmu „Sestra v akci“) a přírodu. A vlastně ještě hloubání o životě, díky čemuž také vznikl blog o všelijakých životních zkušenostech a snaze brát je s nadhledem a z té lepší stánky. Proto LUCIANA životem z vesela, nejen proto, že jsem Veselá :) Tvořit a dělat svým blízkým radost něčím od srdce, mě moc těšilo odjakživa, nikdy jsem ale neměla odvahu vykročit ze své komfortní zóny a věnovat se tomu naplno i mimo okruh přátel a rodiny. Hlavně proto, že jak už jsem na vlastní kůži zjistila, zprovoznit bez zkušeností sama e-shop, není úplně jednoduchá sranda a nejednou jsem to chtěla vzdát. 

 

Ten impuls přece jen do toho jít přišel až nedávno. Bylo to sice vlastní zdraví, které mě přivedlo na místo, které se stalo mojí srdcovou záležitostí, ale nelituji. Ba naopak jsem nesmírně vděčná, že jsem našla místo, kde jsem šťastná a sama sebou. A tak mi můj lázeňský pobyt v Luhačovicích otevřel oči. Plně jsem si uvědomila, co jsem věděla už dávno, že zavřená v kanceláři velké firmy nikdy nebudu spokojená a že si potřebuji do života zase vpustit své kreativní já :) I proto se do Luhačovic tak ráda vracím, krásná příroda i lidé, které tu vždy potkám, mi dodávají energii a mám tu pocit, že nic není špatně.

 

A tak je tu Luciana. Abych znovu objevila tu radost, kterou mi spojení s přírodou přináší. Místo, kde se můžu věnovat tomu, co mě naplňuje a kde se snoubí moje láska k přírodě a ručním pracím. Pevně věřím, že moje šperky z minerálů budou dělat radost i Vám a jejich účinky Vám navíc dopomohou k životu plnému harmonie a spokojenosti :)

 

Vaše Luciana

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení