Milí zákazníci, použijte v objednávce kód "PANNA10" a získáte 10% slevu na všechny šperky z kategorie panna. Platí do 22.9.2023

Křemen (záhněda)

Záhněda je jedním z nejúčinněji fungujících uzemňovacích a ukotvovacích kamenů. Současně umí během meditace zvyšovat vibrace. Svému majiteli předává starost o životní prostředí a ekologická řešení. Rovněž se jedná o vynikající prostředek proti stresu. Pomáhá nám v klidu a vyrovnaně překonávat obtížné situace a dodává nám sílu při rozhodování. Pomáhá nám rozloučit se se vším, což neplní svůj účel. Duševně přináší záhněda úlevu od strachu, rozhání deprese a navozuje stav emocionálního klidu. Krystal záhnědy potlačuje noční můry a objasňuje význam snů. Zvyšuje naši schopnost soustředění a potlačuje komunikační problémy. Přináší také úlevu od bolesti.

 

Léčebné využití: Záhněda je zvláště účinná při léčení břicha, kyčlí a nohou. Přináší úlevu od bolesti, včetně bolestí hlavy a prospívá rozmnožovacím orgánům, svalům, nervové tkáni a srdci. Potlačuje křeče, posiluje záda a zvyšuje odolnost nervové soustavy. Jedná se o kámen, který napomáhá ukládání minerálů a reguluje rovnováhu tekutin v těle.

 

Naleziště: Po celém světě.

Žádná položka