Náramek Změna

Krásný náramek z Mookaitu s přívěskem keltského uzlu.

389 Kč
Momentálně nedostupné

Krásný náramek z Mookaitu s přívěskem keltského uzlu.

 

Účinky minerálů

Mookait je považován za kámen síly a vitality. Dodává nám také klid a jistotu a umožňuje čerpat zemskou energii. Vzbuzuje v nás touhu po nových zážitcích a tak usnadňuje přijímání změn a dodává odvahu k riskování. Zmírňuje stres a zahání starosti a těžké sny. Přináší pomoc během dlouhodobých nemocí a dodává tělu energii, kterou neustále vyzařuje. Zvyšuje chuť k životu a k jídlu. Odstraňuje z prostředí elektromagnetické znečištění včetně radiace. Povzbuzuje představivost a proměnu myšlenek v činy. Mookait má blahodárný vliv na imunitní systém a trávicí trakt. Používá se k doplňkové léčbě různých zánětů zejména horních cest dýchacích, žaludečních potíží a řady dalších chorob. Podporuje správný příjem tekutin a přispívá k udržování rovnováhy minerálů v těle.

 

Keltský uzel ve tvaru trikvetry je ochranný symbol, který podporuje duchovní rozvoj a napojení na intuici. Pro kelty byla symbolika tří posvátná. Znázorňuje životní cyklus, který má tří fáze, protože jak lidé tak i zvířata se narodí, žijí a zemřou. Keltové však považovali smrt za začátek nového života, stejně tak jako příroda se po každém zimním spánku opět probudí. Proto i pohřby byly považovány za radostnou, nikoli smutnou událost. Kromě toho také věřili, že vesmír se skládá ze tří světů, světa bohů, světa našeho a podsvětí. 

 

 

Materiál a velikost

Korálky jsou navlečeny na pevném elastickém vlákně a velikost náramku je přibližně 17-18 cm. Použité komponenty jsou z chirurgické oceli a bižuterního kovu.

 

Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru.

 

Bižuterní komponenty by neměly přijít do styku s vodou. Lehké opotřebení použitého materiálu vlivem okolního prostředí je z časového hlediska normálním jevem. 

 

Náramky uchovávejte mimo dosah dětí.

Kategorie: Dámské náramky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení