Náramek Vitalita

Minerální náramek z amazonitu, hematitu a nádherně světélkujícího labradoritu.

449 Kč
Momentálně nedostupné

Minerální náramek z amazonitu, hematitu a nádherně světélkujícího labradoritu.

 

Účinky minerálů

Amazonit má úžasnou filtrační schopnost, pohlcuje vyzařování mikrovlnné trouby a mobilního telefonu. Chrání rovněž před elektromagnetickým znečištěním. Na duševní úrovni filtruje informace procházející mozkem. Jedná se o mimořádně uklidňující kámen. Působí tišivě na mozek i nervový systém. Napomáhá zachování příznivého zdravotního stavu. Amazonit pomáhá hojit citová traumata a zmenšovat obavy a strach. Uvolňuje bloky uvnitř nervového systému, je prospěšný při léčbě osteoporózy, zubního kazu a nedostatku vápníku. Napomáhá udržovat v rovnováze metabolizmus a ulevuje od svalových křečí.

 

Hematit je zvláště účinný ochranný a uzemňovací kámen. Uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a nastoluje v těle klid, mír a harmonii. Zvyšuje naše sebevědomí, pomáhá rozvíjet naši osobnost a schopnost přežít. Dodává nám větší vůli, pomáhá v boji s nejrůznějšími zlozvyky. Zlepšuje paměť a soustředění a podněcuje originální myšlenky a nápady. Léčí nemoci oběhového systému, podporuje činnost ledvin, podněcuje tvorbu krvinek, léčí křeče v nohou, zahání úzkost a nespavost, příznivě působí při zlomeninách, vyhání z těla horečku. 

 

Labradorit je vysoce mystický a ochranný kámen, který do našeho života vnáší světlo. Odklání od nás nežádoucí vlivy a brání úniku energie. Je hluboce spjat s ezoterickou umožňující zasvěcení do tajů světa. Podporuje rozvoj intuice a učí nás umění správného načasování. Potlačuje strach, nejistotu a zklamání z minulosti. Vynáší na světlo myšlenky ukryté hluboko v podvědomí a umožňuje nám jejich pochopení. Posiluje víru v sebe sama a dodává nám sílu a vytrvalost ve všem, co děláme. Léčí poruchy očí a mozku, ulevuje od stresu a reguluje metabolizmus. Pomáhá při nachlazení, dně a revmatismu. Udržuje hormony v rovnováze a působí proti napětí při menstruaci. Snižuje také krevní tlak.

 

 

Materiál a velikost

Korálky jsou navlečeny na pevném elastickém vlákně a velikost náramku je přibližně 17-18 cm. Použité komponenty jsou z chirurgické oceli, takže je náramek vhodný i pro alergiky

 

Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru.

Bižuterní komponenty by neměly přijít do styku s vodou. Lehké opotřebení použitého materiálu vlivem okolního prostředí je z časového hlediska normálním jevem. 

 

Náramky uchovávejte mimo dosah dětí.

Kategorie: Dámské náramky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení