Náramek Tygří oko

Náramek z tygřího oka a topazu s přívěskem znamení lva.

349 Kč
Skladem

Náramek z tygřího oka a topazu s přívěskem znamení lva.

 

Účinky minerálů

Tygří oko se tradičně nosilo jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Poslouží nám při hledání vlastních potřeb i potřeb ostatních a napomáhá při dosahování cílů. Usnadňuje řešení dilemat a vnitřních konfliktů, zejména vyvolaných pýchou a tvrdohlavostí. Pomáhá řešit problémy spojené s neschopností uznat vlastní cenu, přehnanou sebekritikou a pomáhá rozeznat vlastní nadání a schopnosti. Přináší nám podporu, pokud jsme příliš závislí na ostatních a pobízí nás, abychom se odhodlali ke změnám. Potlačuje deprese a zlepšuje náladu. Tygří oko léčí zrak a napomáhá při nočním vidění. Uzdravuje krk a rozmnožovací orgány. Odstraňuje křeče a pomáhá při nápravě zlomených kostí.

 

Topaz je kámen nadaný schopností empatie, který dokáže zaměřit energii tam, kde je jí nejvíc zapotřebí. Uklidňuje, léčí, dobíjí a motivuje. Potlačuje naše pochybnosti a nejistotu. Je známý jako kámen lásky a přízně osudu. Pomáhá nám v poznání vlastní osobnosti a jejího potenciálu, díky čemuž můžeme úspěšně dosahovat stanovených cílů. Je to kámen přinášející otevřenost, schopnost seberealizace a touhu rozvíjet se. Zvlášť užitečný je pro osoby zabývající se uměním. Stabilizuje emoce a zvyšuje vnímavost vůči lásce. Pomáhá při upevnění zdraví. Napomáhá k trávení, dokáže bojovat s anorexií, navrací chuť k jídlu, upevňuje nervy a podporuje metabolismus.

 

 

Materiál a velikost

Korálky jsou navlečeny na pevném elastickém vlákně a velikost náramku je přibližně 17-18 cm. Použité komponenty jsou z chirurgické oceli, takže je náramek vhodný i pro alergiky

 

Barvy se mohou mírně lišit v závislosti na nastavení vašeho monitoru.

 

Bižuterní komponenty by neměly přijít do styku s vodou. Lehké opotřebení použitého materiálu vlivem okolního prostředí je z časového hlediska normálním jevem. 

 

Náramky uchovávejte mimo dosah dětí.

 

 

 

Kategorie: Dámské náramky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení