I cesta může… vést do pr….!

Dnes pro změnu se špetkou nadsázky

Někdy se snažíme dosáhnout svých cílů nebo si splnit svoje sny, ale nedaří se nám. Ať už je to proto, že nejsme dostatečně cílevědomí a draví, nebo nám brání jiné okolní skutečnosti nebo životní události. Stává se, že se nám nedaří dosáhnout toho, po čem toužíme. A tak naše cesta za snem nevede k cíli, ale vy víte kam.

Důležité je se z toho nehroutit (říkám zrovna já). Ale i já se, se svojí poctivou sbírkou neúspěchů učím, že je lepší se otřepat a jít dál, než se bičovat, že se něco nezdařilo podle mých představ. Protože každý neúspěšný pokus nám zároveň může přinést i něco dobrého. Uvědomila jsem si, že na svých cestách do oblak, ač jsem k nim třeba nedorazila, jsem se totiž naučila novým dovednostem, potkala nové lidi, navštívila různá místa a taky o sobě zjistila pár nových věcí… A to vše mě možná příště postrčí zase o kousek blíž k tomu, čeho budu chtít dosáhnout. Takže ano! Když se to vezme kolem a kolem, i cesta může být cíl.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení